√оловна     ƒодати нерухом≥сть   ƒодати авто   ѕро нас    арта сайта            
             
 
Ќав≥гац≥€
 
ћови сайту
 
—п≥лкуванн€ online
On-line сп≥лкуванн€
Skype 
My status
ICQ: 
ICQ - јгенц≥€ нерухомост≥ “рускавц€ 488344747
“ел: 
      8 032 247-69-222
      8 093 5316675
 
ѕошук нерухомост≥
ћ≥сто
ќб'Їкт
є замовленн€
ѕочаткова ц≥на
 ≥нцева ц≥на
 
 урс валют
ќф≥ц≥йний курс валют ЌЅ”
USD   
EUR
RUR   
PLN   
GBP
ƒан≥ за
 
ѕогода у нашому м≥ст≥
ѕогода в “рускавц≥
 
 ористувач≥ Online
 
¬аш IP: 3.80.6.254
 
Ќа сайт≥ присутн≥
 јдм≥н≥в: 0
  ористувач≥в: 0
√остей: 2
Ѕот≥в: 0
 
 ористувач≥ в≥дсутн≥
 
—татистика
”крањнський рейтинг TOP.TOPUA.NET
Bname.ru - сервис проверки доменов
free counters
 
«дам квартиру “рускавець або як грамотно здати квартиру ?
” базах даних р≥елторських компан≥й чимало квартир , €к≥ з м≥с€ц€ в м≥с€ць не вдаЇтьс€ здати в оренду. ѕричина тут , €к правило , одна - занадто висока ц≥на за житло. “им не менше власники Ђзавислих їквартир вперто не знижують њњ , спод≥ваючись на те , що ось- ось з'€витьс€ кл≥Їнт саме на њх квадратн≥ метри. продаж квартир в “рускавц≥ ѕроте на усп≥х в даному випадку треба розраховувати найменше ..

ƒл€ тих , хто здачу своЇњ квартири внайми давно зробив джерелом пост≥йного доходу , наступають нерад≥сн≥ часи: правила починають диктувати наймач≥ , а не власники . —ьогодн≥ здати квартиру в ћоскв≥ часом також важко , €к ≥ зн€ти. ћова не про тих , хто здаЇ житлоплощу варт≥стю менше 400 долар≥в. ƒешевого житла в столиц≥ €к ≥ ран≥ше, мало, ≥ воно затребуване .

≤нша справа - квартири б≥знесу - класу варт≥стю в≥д 600 до 1 тис. долар≥в ≥ ел≥тн≥ апартаменти в≥д 1,5 тис. долар≥в. якщо ви волод≥Їте саме такий житлоплощею , продаж ел≥тноњ нерухомост≥ трускавець здати њњ в оренду без допомоги р≥елторського агентства складно .
ѕричина проста: на сьогодн≥шн≥й день пропозиц≥€ таких квартир значно перевищуЇ попит. “ому , по-перше , важко обчислити конкурентоспроможну орендну ставку , по-друге , знайти стаб≥льно платоспроможного квартиронаймача. 
√оловне оману власника - в≥н сам може здати своњ квадратн≥ метри швидко , над≥йно ≥ виг≥дно - засновано €к раз на незнанн≥ ринковоњ ситуац≥њ. ўе одна причина - бо€знь звертатис€ в компан≥њ - пов'€зана з в≥дсутн≥стю культури сп≥лкуванн€ власник≥в ≥ р≥елтор≥в. ¬ласники квартир не ц≥лком розум≥ють , за що вони повинн≥ платити агентству ком≥с≥йн≥ , а р≥елтори не вважають за потр≥бне задовольнити њхню ц≥кав≥сть .
однок≥мнатна квартира в “рускавець Ћьв≥вськоњ обл
ѕравило є 1: в≥рно оц≥ните - швидко здасте
ѕерший крок на шл€ху до здач≥ в оренду квартири - це њњ адекватна оц≥нка .
ѕризначаючи орендну ставку , б≥льш≥сть власник≥в ор≥Їнтуютьс€ на досв≥д своњх знайомих , сус≥д≥в або на ≥нформац≥ю з≥ спец≥ал≥зованоњ преси. —каж≥мо , господар квартири в Ђ ™вродом≥ ї(так все част≥ше р≥елтори називають будинки б≥знес -класу. - јвт. ) на третьому поверс≥ знаЇ , що його сус≥д зверху здаЇ точно таку ж за 1,2 тис. долар≥в на м≥с€ць. “ому вир≥шуЇ здавати свою квартиру за такою ж ц≥ною.
ћ≥ж тим ставка , незважаючи на Ђ однаков≥сть ї житлоплощ≥ , може ви€витис€ неконкурентоспроможною , ≥ у результат≥ квартира Ђ зависне ї . ѕриклади , коли схоже житло в будинках здаЇтьс€ за р≥зною ц≥ною , зустр≥чаютьс€ часто. квартири в “рускавц≥Ќаприклад , Ђ однушка ї в панельному будинку на вулиц≥ “ихвинська (район станц≥њ метро Ђ —моленська ї ) з вбудованою кухнею та санвузлом , обробленим €к≥сними матер≥алами , але з Ђ бабусиним ї ремонтом в к≥мнат≥ , оц≥нюЇтьс€ р≥елторами у 800 долар≥в. “очно така ж Ђ одиничка їна в≥дстан≥ 700 метр≥в , на вулиц≥ Ќовосущевска€ , перероблена господарем у студ≥ю з м≥н≥мумом мебл≥в ≥ джакуз≥ в ванн≥й к≥мнат≥, варто вже 1,3 тис. долар≥в на м≥с€ць.

–инкову варт≥сть квартири визначаЇ вже не ст≥льки район , ск≥льки тип будинку . Ќайб≥льшим попитом користуЇтьс€ житло в нових панельних будинках та монол≥тно- цегл€них буд≥вл€х б≥знес -класу. Ќаступний по значимост≥ фактор - стан п≥д'њзду. ¬ 70% випадк≥в орендар≥ , бачачи брудний , запущений п≥д'њзд , в≥дмовл€ютьс€ в≥д перегл€ду квартири.
трускавець житло
–емонт у квартир≥ - ще один важливий критер≥й , €кий може п≥двищити л≥кв≥дн≥сть вашоњ житлоплощ≥. ќрендар€м подобаЇтьс€ житло , зроблене господар€ми Ђ п≥д себе ї- з просторими , св≥тлими к≥мнатами , ц≥кавими дизайнерськими р≥шенн€ми , багатор≥вневим осв≥тленн€м ≥ вбудованою побутовою техн≥кою . ќбов'€зково також на€вн≥сть у будинку вид≥леноњ л≥н≥њ ≤нтернет та хоча б одного машином≥сц€ в парк≥нгу.

ѕравильно оц≥нена квартира здаЇтьс€ в середньому за 1-2 м≥с€ц≥. якщо цього не в≥дбулос€, значить , ви нев≥рно њњ оц≥нили. —ерг≥й ј. , власник трик≥мнатноњ квартири на дивний подих епохи лицар≥в проспект≥ ( район станц≥њ метро Ђ ”н≥верситет ї) , не м≥г здати своЇ житло , оц≥нене њм у 1,5 тис. долар≥в , прот€гом п≥вроку. –≥елтори агентства , в €ке в≥н звернувс€ за консультац≥Їю , порекомендували знизити ставку до 1 тис. з причини несв≥жого ремонту , або зробити Ђкосметику ї , щоб Ђ дот€гнути їквартиру до 1,5 тис. нерухом≥сть “рускавц≥ новобуд —ерг≥й вибрав перший вар≥ант ≥ знизив ставку. ќрендар≥ знайшлис€ прот€гом тижн€ ...

ѕравило є 2: просувайте квартиру руками профес≥онал≥в
Ѕагато власник≥в житла щиро дивуютьс€ , коли д≥знаютьс€ про 50 % ком≥с≥йних агентства. јле за ц≥ грош≥ вашу нерухом≥сть будуть активно просувати на ринку ≥ п≥дберуть над≥йних , стаб≥льних мешканц≥в.

Ѕезумовно , Ї вар≥ант , коли власник пропонуЇ агентству квартиру , але в≥дмовл€Їтьс€ в≥д виплати ком≥с≥йних . ” такому випадку р≥елтори беруть в≥дсоток т≥льки з орендар€ . јле дл€ власника вар≥ант - не найвдал≥ший . …ого квартира чекаЇ свого запов≥тного години у внутр≥шн≥й баз≥ даних агентства , ≥ згадують про нењ лише тод≥ , коли з'€вл€Їтьс€ кл≥Їнт з конкретними вимогами , повн≥стю в≥дпов≥дними њњ характеристикам . купити нерухом≥сть в “рускавц≥ ÷е може статис€ через два тижн≥ , а може , ≥ через 3-4 м≥с€ц≥.

якщо ж ви готов≥ платити ком≥с≥йн≥ , то просуванн€ вашоњ квартири починаЇтьс€ з моменту укладенн€ договору з агентством. ƒосв≥дчений брокер правильно оц≥нить житло з першого разу ≥ виставить його на ринок за оптимальною ц≥ною. ј €кщо ви захочете придбати одну або к≥лька квартир дл€ њх подальшоњ здач≥ в оренду , п≥дкаже , в €кому будинку њх краще купити ≥ €кий ремонт зробити , виход€чи з ваших ф≥нансових можливостей . “ак≥ консультац≥йн≥ послуги , €к правило , ви€вл€ютьс€ р≥елторськими компан≥€ми безкоштовно . «годом , €кщо власник вир≥шить купувати ≥ здавати квартири саме через це агентство , воно в≥зьме 4% з продажу кожноњ квартири ≥ стандартний в≥дсоток за здачу житла в оренду.

ѕравило є 3: вибирайте агентство
«вичайно , ≥ при зверненн≥ в агентство ≥снують своњ п≥дводн≥ камен≥. —п≥вроб≥тники де€ких р≥елторських компан≥й можуть пооб≥ц€ти власнику Ђзолот≥ гори ї- здати житло за 1-2 тижн≥ за рекордно високою ≥ тому бажаною дл€ власника ц≥ною. здам квартиру “рускавц≥÷им гр≥шать др≥бн≥ агентства, дл€ €ких важливо не кл≥Їнта зберегти , а ск≥льки отримати миттЇву вигоду.
ѕравда , через 2 тижн≥ , коли квартира не т≥льки не здалас€ , а й орган≥зован≥ таким агентством перегл€ди можна порахувати на пальц€х одн≥Їњ руки , власник буде змушений зм≥нити тактику - розпочати розгл€д питанн€ самост≥йно або звернутис€ до профес≥онал≥в.

¬т≥м , багато власник≥в бо€тьс€ звертатис€ у велик≥ компан≥њ, вважаючи , що там з них в≥зьмуть велик≥ ком≥с≥йн≥ . ÷е не так. –озм≥р ком≥с≥йних скр≥зь однаковий , а в серйозних агентствах у випадку , коли орендна ц≥на квартири перевищуЇ 5 тис. долар≥в , розм≥р ком≥с≥йних може бути знижений вдв≥ч≥. 
 ќренда квартири “рускавець 
¬елик≥ компан≥њ забезпечують ≥ подальший супров≥д кл≥Їнта : €кщо раптом з €кихось причин орендар через пару м≥с€ц≥в з'њхав з вашоњ квартири , агентство зобов'€зуЇтьс€ п≥д≥брати вам ≥ншого мешканц€ вже безкоштовно . ” них також ≥снуЇ можлив≥сть перев≥рити статус ≥ платоспроможн≥сть майбутнього наймача.

” будь-€кому випадку власнику квартири важливо зрозум≥ти , що здача житла в оренду - це та ж робота . Ѕ≥льша њњ частина залежить в≥д розум≥нн€ нею ситуац≥њ на ринку , вибору агентства та його власного активноњ участ≥ в процес≥. ѕри зб≥гу цих трьох складових своЇчасна здача квартири за ц≥ною , €ка влаштовуЇ ≥ власника , ≥ наймача , стане швидко доконаним фактом. якщо ж самост≥йно гнатис€ за Ђ ѕриваловськ≥ м≥льйони ї , то при сьогодн≥шн≥й ситуац≥њ на ринку можна легко ≥ просто прорахуватис€.купити нерухом≥сть в “рускавц≥

TEXT +   TEXT -   ƒрук ќпубл≥ковано : 04.08.10 | ѕерегл€д≥в : 2713

–екомендуЇмо
 
ќпитуванн€
јктивних опитувань на даний момент немаЇ.
 
ќднок≥мнатна квартира студ≥о
ѕродам квартиру студ≥о

ѕродам квартиру студ≥о 


   093 5316675

 
јренда дома в “рускавце
јренда дома в “рускавце

÷ена 330 грн

093 5316675
 
¬≥дпочинок у “рускавц≥
јктивних опитувань на даний момент немаЇ.¬≥лла Ђћальвиї
–озважальний комплекс дл€ в≥дпочинку  олиба
Ќомера в≥д 250 грн

√отель –≥ксос ѕрикарпатт€
√отель –≥ксос ѕрикарпатт€
Ќомера в≥д 1250 грн

 
 арта “рускавц€
 
–ад≥о


 
ѕут≥вки в “рускавець
¬≥лла Ђћальвиї
√отель –≥ксос ѕрикарпатт€
—анатор≥й  арпати
—анатор≥й ∆енева
—анатор≥й "јлмаз"
—анатор≥й " ристал"
—анатор≥й "янтар"
—анатор≥й "–уб≥н"
—анатор≥й "“рускавець"
—анатор≥й ћ≥н≥стерства внутр≥шн≥х справ ”крањни "ѕерлина ѕрикарпатт€"
—анатор≥й "ћолдова"
“рускавецький ÷ентральний ¬≥йськовий  л≥н≥чний санатор≥й
санатор≥й "Ћиб≥дь"
—анатор≥й "¬есна"
санатор≥й "Ўј’“ј–"
—анатор≥й "ѕ≥вденний"
санатор≥й " ришталевий палац"
 
ѕартнери

—анаторий Ўахтер. ѕутевки
 
 
     
   

јгенц≥€ нерухомост≥ “рускавц€
вул.≤.ћазепи 25, III поверх

   
  mtb_83@ukr.net     тел. 8 03247 69 222
моб. 8 093 531 66 75
 
Dixi-group
http://meto.com.ua - ¬еб-студ≥€ ће“о - створенн€ сайт≥в, розробка дизайну сайту - cтворенн€ сайт≥в