Авторське право © WWW : Агенція нерухомості Трускавця-квартира Трускавець.Продаж квартир у Трускавці, оренда квартир у Трускавці, купівля нерухомості у м.Трускавці та Львівській області
Перепублікація матеріалів, можлива лише з дозволу Адміністрації сайту
Назва нерухомості , Опубліковано Замовити відпочинок » Санаторії м.Трускавця » Санаторій "Алмаз"
16.12.08 20:33

Санаторій Алмаз

Санаторій
"Алмаз" на 968 місць працює з 1975 року. Це спеціалізований лікувально-профілактичний санаторій для лікування хворих із захворюваннями органів травлення, нирок, та сечовивідних шляхів, порушення обміну речовин.

Проживання:
До послуг нашиг гостей - два одинадцятиповерхових корпуси, які з'єднані переходом з дієтїдалнею, затишні двомісні кімнати із усіма зручностями, двомісні кімнати з покращеними умовами (телевізор, холодильник), одномісні, двокімнатні з покращеними умовами (типу "люкс").
Лікування: У нас лікують:

У вартісь путівки входить лікування основної та супутньої патології, консультації вузьких спеціалістів. Якщо Ваше серце і судини чутливі до змін погоди, то приїздіть до нас зимою або восени. Звичайно за станом Вашого здоров'я слідкуватимуть досвідчені лікарі. Діють платні послуги: вібромасажери від фірми "Еліт-Італія" для схуднення та лікування целюліту; аппарат для дроблення каменів у нирках і сечовивідних шляхах за допомогою ультразвукової ударнохвильової піелолітотрепсії.

Для Вас: Конференц-зал, бар, тренажерний зал, ігротека, перукарня, бібліотека, тенісний корт, спортивний майданчик, мініфутбол, волейбольний та бамбінтонний майданчики. На залізничному вокзалі Вас зустрічає автобус санаторію, проїзд бескоштовний. Санаторій розміщений поруч з бюветом. До ваших послуг високопоставлений медичний персонал.

URL / WWW
http://prodam.lviv.ua/index.php?dn=zamov&to=art&id=33