Авторське право © WWW : Агенція нерухомості Трускавця-квартира Трускавець.Продаж квартир у Трускавці, оренда квартир у Трускавці, купівля нерухомості у м.Трускавці та Львівській області
Перепублікація матеріалів, можлива лише з дозволу Адміністрації сайту
Назва нерухомості , Опубліковано Замовити відпочинок » Санаторії м.Трускавця » Санаторій "Рубін"
17.12.08 10:25

Санаторій Рубін

Санаторій "Рубін", який вже своєю архітектурою демонструє модерний курортний стиль, розташований в зручній нагірній частині Трускавця. Майже однакову віддаль проходить відпочиваючий, щоб відвідати різноманітні лікувальні заклади і торгово-діловий центр міста.Проживання:
Розрахований санаторій на 960 місць. Це затишні одно- і двомісні кімнати з усіма вигодами, також одно- і двомісні "люкси" з телевізором, холодильником і телефоном. Є можливість для прийому з дітьми.

Харчування:
Страви в санаторній дієтичній їдальні завжди смачні.

Лікування:
У санаторії "Рубін" комплексне санаторно-курортне лікування розпочинається з прийому у наших високопрофесійних лікарів, діагностики, різноманітних лабораторних обстежень та надання належних консультацій. Санаторій має два урологічних і два терапевтичних відділення. Авторитетний лікар займається нетрадиційною медициною. Поряд з санаторієм розміщені багатопрофільна поліклініка №2 і бальнеозокеритолікарня №2.

Показники для лікування:
- Захворювання нирок і сечовивідних шляхів:
  • хронічний пієлонефрит і цистит в період клініко-лабораторної ремісії без ознак вираженої ниркової недостатності і артеріальної гіпертензії;

  • залишкові явища перенесеного гострого пієлонефриту;
  • сечокам`яна хвороба, без вираженого порушення функції нирок і відтоку сечі;

  • стан після оперативного, інструментального та апаратного видалення каменів з нирок і сечових шляхів;

  • вроджені аномалії нирок при відсутності ознак ниркової недостатності і вираженого порушення відтоку сечі;

  • хронічний простатит (нетуберкульозний) у стані ремісії;

  • сечові діатези.
Для Вас: Комфорт і затишок, відпочинок і розваги Вам забезпечать кабінет психоемоційної терапії, масажні кабінети, тенісні корти, лекційно-концертний зал на 150 місць, кафе-бар, систематичні екскурсії, концертні програми у сусідніх палацах культури.

URL / WWW
http://prodam.lviv.ua/index.php?dn=zamov&to=art&id=35