Авторське право © WWW : Агенція нерухомості Трускавця-квартира Трускавець.Продаж квартир у Трускавці, оренда квартир у Трускавці, купівля нерухомості у м.Трускавці та Львівській області
Перепублікація матеріалів, можлива лише з дозволу Адміністрації сайту
Назва нерухомості , Опубліковано Замовити відпочинок » Санаторії м.Трускавця » Санаторій "Кристал"
17.12.08 11:03

Санаторій Кристал

"Кристал" - це один з провідних санаторіїв Трускавця. Він знаходиться в надгірній частині курорту, зовсім близько від прекрасного лісового масиву. Це модерна, комфортабельна будівля на 11 поверхів, з вікон якої перед Вами відкриваються мальовничі карпатські пейзажі та панорама Трускавця. Функціонує санаторій "Кристал" з 1974 року.


Проживання:
Наповнюваність санаторію - 1000 місць. Ви зможете поселитись в зручних і світлих одномісних та двомісних номерах, а також в комфортабельних "люксах" з холодильником, телевізором, ванною.

Харчування:
При санаторії є дієтична їдальня з системою попереднього замовлення страв.

Лікування:
Усі головні види обстеження і лікування відпочиваючі отримують у загальнокурортних лікувальницях - у курортній поліклініці №2 і озокеритолікарні №2, що знаходяться поряд. Також поряд розташований бювет мінеральних вод. У санаторії діють два урологічних і терапевтичних та лікувально-фізкультурне відділення. Висококваліфікований і уважний персонал забезпечить ваше швидке і ефективне лікування.

Лікувальні методики:
  • Гідрокінезотерапія: підводний душ - масаж у ванні; підводний душ - масаж у басейні; циркулярний душ; висхідний душ; душ Шарко; вагінальні зрошення; гідромасаж ясен мінеральною водою; мікроклізми з мінеральними водами, відварами цілющих трав згідно індивідуальних лікарських приписів.
  • Пелоїдотерапія: аплікації озокерафіну та озокераліну; мітигована озокеритотерапія за допомогою озокеритової грілки; вагінальні озокеритові та ректально-грязеві тампони; паралонтолонічні аплікації озопапафіну.
  • Лікувальний ручний масаж: класичний за методикою Щербака; сегментарний та інші.
Для Вас: При санаторії є бібліотека, перукарня, косметологічний кабінет і прокатний пункт. Дозвілля ви можете провести на спортивних майданчиках, тенісному корті, у сауні з плавальним басейном з підігрівом. Вас чекають кіноконцертний зал на 100 місць, кафе та бар. Як і у всіх санаторіях об'єднання, систесматично проводяться екскурсії по місту-курорту, з відвіданням музеїв, історичних місць, а також в Карпати і на Закарпаття.
URL / WWW
http://prodam.lviv.ua/index.php?dn=zamov&to=art&id=36